AROMATERAPİ MASAJI /AROMATHERAPY MASSAGE

masaj7AROMATERAPİ MASAJI /AROMATHERAPY MASSAGE : 100TL/ Seans

Yağlar,koku alma mekanizması sayesinde insan beynini etkileyen en hızlı araçtır. Bitkisel uçucu yağlar bitkilerden elde edilen saf yağlar olduğu için, bu yağların belirli özellik ve etkilerinden yararlanılır. Bitkisel yağların yaydıkları kokular bilinçaltını,sinir sistemini uyarır ve vücudun dengede çalışmasını yardımcı olur. Aromaterapinin en etkili uygulama şekli masajdır.

Aromatik yağlar, masaj sırasında en etkilii biçimde vücuda nüfuz ettiği için Aromaterapistiniz sizin yaşam tarzınızla ilgili çeşitli sorularla size özel bir aromatik yağ kulanarak canlanıp ferahlamanızı, sakinleşmenizi sağlar.

Aromatik yağların yatıştırıcı veya uyarıcı, ağrı giderici veya kas gevşetici, zehir atıcı, nefes açıcı, sinir sistemini dengeleyici, depresyon ve uykusuzluk giderici, hafıza güçlendirici, hücre yenileyici gibi etkileri olduğundan aşırı stres, gerginlik, uykusuzluk, aktif çalışma sonucu vücutta oluşan kasılmaları azaltır.

Aromaterapi ne gibi sıkıntılara iyi gelir? Aromaterapi, aşağıdakiler de dahil, pek çok sıkıntıya iyi gelir.

Kas, Kemik ve Eklem Sorunları: Bel ve sırt ağrısı Eklem iltihaplanmaları/ romatizma Spor yaralanmaları, kas ve eklem rahatsızlıkları (burkulma, incinme vb.)

Stres Kaynaklı Sorunlar: Stres, anksiyete, huzursuzluk, tedirginlik, gerginlik, uykusuzluk Deri şikayetleri, (deri kaşıntıları ve döküntüleri, egzama vb.) Baş ağrısı / migren