Pedikür

pedikurBakımlı ayaklar mükemmeldir: çok hoş görünürler, çok çekicidirler ve bizim iyi hissetmemizi sağlarlar. Nedret Güzellik Salonun da mükemmel bir ayak bakımı için gerekli olan tün faktörleri barındırır. Ayaklarınıza olan ilginizi arttırmayı garanti eder. Uygulamalarda dezenfektan tabletler ile ayaklarınızdaki bakteriler etkisiz hale getirilir.

Ayak sağlığı ve bakımıdır. Ayak tabanı ve parmak bakımı, ayrıca tırnaklarda meydana gelen problemleri gidermek veya tamamen yok etmekte kullanılan bakım şeklidir.

Nedret Güzellik Salonun Farkı Nedir?

Özel Rahatlatıcı Losyon Terapisi uygulayarak Tırnakların törpülenmesi ve şekillendirilmesi, ayak banyosu, ölüderi temizleme, peeling, bacakları serinletici jel, nemlendirici ayak kremi ve ayak masajı yapılmaktadır. Bu işlemler esnasında mekanın verdiği huzur ile kahfenizi yudumlar bir taraftan rahatlarken diğer taraftan ayaklarınız suyun keyfini çıkararak tüm yorgunluğunuzu unutturur.

Hijyen Kurallarına Uyuluyormu?

El Ayak bakımı merkezlerimizin tamamında insan sağlığı en hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında gelmekte ve hijyen kurallarına %100 uyulmaktadır.