İpek Kirpik

kirpikKirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk yada ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız; işte size son dönemin en favori yöntemi : İPEK KİRPİK İpek kirpik tüm kirpiklere tek tek yapıştırılmak suretiyle uygulanan ipek kirpik yöntemi uzun süreli kullanım imkanı sağladığı için yaz-kış kullanılabilir.

SIKÇA KARŞILAŞTIĞIMIZ SORULAR

Ne Kadar süre kullanılabilir; Yapıştırılan kirpikler haftalar içinde kişinin kendi kirpiğinden ayrılarak dökülüyor. Yaklaşık 2-3 hafta arayla uygulatacağınız ara bakımlarla ipek kirpik sistemini aylarca kullanmanız mümkün olabilir.

Kirpikler zarar görüyor mu; Kendi kirpiklerinizle uygulanan kirpik arasında 1-2 milim oluyor. Yani göz kapağınızın üzerine değil de kirpiğin üzerine yapıştırıldığı için bu sayede kirpik dibi hava alır ve kendi kirpikleriniz zarar görmez

İpek kirpik taktırdığımda makyaj yapabilir miyim; Kendi kirpiğinizden 1-2 boy uzun orta kalınlıkta ve kıvrık yapıda seçeceğiniz kirpik göz yapınızı makyaja ihtiyaç duymaksızın fark edilir hale getiriyor. Şayet profesyonel bir gece makyajı yapacak ve çok yoğun bir göz makyajı kullanacak iseniz; böyle bir durumda ipek kirpiklerinizi rimelleyebilirsiniz. Fakat göz makyaj temizleyicinizin yağsız olmasına çok dikkat etmelisiniz aksi halde ipek kirpikleriniz normal vaktinden çok daha hızlı dökülecektir.

IMG_4709Kirpikleri kendim çıkarabilir miyim; Kendi kirpiklerinizi yolmak istemiyorsanız kirpiğin uygulandığı merkeze gidip çıkarttırmanız gerekiyor. Yoksa kendi kirpiğinize zarar verecek dökülmelere neden olabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra nasıl bir bakım uygulanmalı: Kirpiklerin yapışmaması için mutlaka kirpik tarağıyla taramalısınız yoksa birbirine karışıyor ve hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkıyor.

Not: İpek kirpikleriniz ile banyoya, saunaya, hamama, denize ve havuza girmeniz mümkündür. Buhar yada su ekstra dökülmeye sebebiyet vermez. Fakat PH derecesi yüksek havuzlar istisnai durum yaratabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı öneririm.

İpek kirpik : 150 TL
15. gün bakım: 50 TL
15 günü geçerse bakım: 75 TL